Aktualitātes

 • 04/09/2019
  Jaunais mācību gads Malnavā ir sācies!

  Lai visiem radošs, labiem darbiem un panākumiem bagāts 2019./2020! Ja Tu vēl neesi izvēlējies kur izglītoties, nāc pie mums, Malnava Tevi gaida!

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Paņemsim rokās mātes cimdus…

  Malnavas koledžas skolotāji un darbinieki oktobra beigās katrs savās mājās atvēra skapju atvilktnes, lai sameklētu rakstainu cimdu pāri, ko adījušas kādas mīļas rokas: vecvecmāte, vecmāte, māte, krustmāte, tante, laba paziņa vai draudzene… Pārcilājot cimdus, raisījās patīkamu un siltu atmiņu kamols, atdzima cimdu tapšanas stāsts vai vēlme pārskatīt vecās fotogrāfijas, lai vēlreiz paskatītos uz tik mīļajām, gaišajām sejām.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  IEDVESMAS KONFERENCE „ UZDRĪKSTIES UZVARĒT!”

  15.oktobrī norisinājās Latvijā lielākā uzņēmējdarbības iedvesmas konference Ķīpsalā „Uzdrīksties uzvarēt„ Konferenci organizēja Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvija (JA Latvia) projekta „Inovāciju motivācijas programma„ ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Konferences mērķis –izglītot jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Tikšanās ar Guntaru Raču

  11. septembrī, izcilā latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas dienā, Malnavas koledžas literārā pulciņa dalībnieki devas uz Ludzas Tautas namu, lai Dzejas dienu ietvaros tiktos ar dzejnieku, mūziķi, mūzikas izdevēju un producentu Guntaru Raču.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Amata konkurss

  Amata konkurss


  Malnavas koledža izsludina atklātu konkursu uz Malnavas koledžas jurista amatu (uz nenoteiktu laiku)

  Amata mērķis:

  – Koledžas juridisko dokumentu sagatavošana un saņemto dokumentu juridiska izvērtēšana, kā arī līgumu noslēgšanas un kontroles nodrošināšana

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Panākumi Latvijas profesionālās izglītības iestāžu skatuves runas konkursā

  12.aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā sabrauca jaunieši no Latvijas profesionālajām izglītības iestādēm, lai rādītu savu prasmi skatuves runas konkursā. Uzstāties profesionālas žūrijas priekšā (Dace Jurka-VISC vecākā referente, Anna Jansone-Kultūras ministrijas pārstāve, režisore, Māris Andersons- kino un teātra aktieris) ir liela atbildība un arī uztraukums, ar ko ne visiem dalībniekiem izdevās tikt galā.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Lasījumi

  Paldies par veiksmīgu piedalīšanos XII Latgales reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu lasījumiem krievu valodā kā svešvalodā Janai Korņilovai un Valentīnai Meškovskai

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Skatuves runas konkurss Malnavas koledžā

  Malnavas koledžas humanitāro mācību priekšmetu metodiskās komisijas organizētajā skatuves runas konkursā piedalījās 28 izglītības programmu “Banku zinības un finanses”, „Autotransports” un „Lauksaimniecība” 1.-3. kursu izglītojamie un IP realizācijas vietas Višķi izglītojamie. Konkursa uzdevums bija veicināt izglītojamo emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku, attīstīt un pilnveidot jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību, kā arī sekmēt jauniešu interesi par latviešu literatūras mantojumu.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Literārais pulciņš apmeklē teātra izrādi

  Vai Ingas Tropas “Dvēseļu utenis”, ko izrādīja “Dirty Deal Teatro”, ir saistīts ar Aleksandra Grīna “Dvēseļu puteni”? Šādu jautājumu, lielajā drūzmā gaidot izrādi, uzdeva katrs sev un draugam. Vārds “utenis” izrādās nozīmē- lietotu mantu sīkumtirgus, tātad- ar romānu nav nekāda sakara.Neziņa un interese par šo izrādi radīja vieglu šoku, kad atvērās priekškars un mēs visi ieraudzījām uz skatuves saliktos ledusskapjus. Virtuves tehnika un televizori uz tiem radīja intrigu. Zālē bija dzirdami čuksti, kas apklusa līdz ar skaļām, dažādām tautībām raksturīgām dziesmām un ledusskapju “sarunāšanos”. Kad virs ledusskapjiem ieslēdzās televizori un parādījās cilvēku lūpas, izrāde kļuva vieglāk uztverama. Uz mirkli radās izmisums. Vai tad visa izrāde būs tāda? Bet tad viens izbrīns nomainīja otru, mijoties ar smiekliem un pārsteigumu, kas radās, kad jaunie aktieri kāpa ārā no ledusskapjiem. Izrādē liela nozīme ir kamerai un tās pārraidītajam attēlam televizorā.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Bioloģiskās lauksaimniecības kursi noslēgušies

  Noslēgušies bioloģiskie kursi Ziemeļlatgales 34 lauksaimniekiem, kurus organizēja Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs kopā ar Malnavas koledžu. 180 stundu kursu laikā kursu dalībnieki iepazinās gan ar bioloģiskās lauksaimniecības principiem, normatīviem aktiem, kontroles kārtību , augkopības produkcijas ražošanu ar bioloģiskās lauksaimniecības metodi, dzīvnieku audzēšanu, sabiedrības un cilvēku drošību, gan apmeklēja daudzas labākās Ziemeļlatgales zemnieku saimniecības.

  Lasīt vairāk