KOLEDŽAS ABSOLVENTES I.CIOMNES FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE

Indra Ciomne absolvējusi Malnavas koledžu 2003.gadā (IP Grāmatvedis ) un 2005.gadā (IP Agrouzņēmuma komercdarbinieks).


Indrai jau bijušas divas fotoizstādes, kurās varēja redzēt Latvijas, tai skaitā- Malnavas, skaisto dabu dažādos gadalaikos, kā arī dzīvniekus, putnus un mājas mīļdzīvniekus viņu aizrautīgajos piedzīvojumos.
Šī izstāde ir no neierastāka skatu punkta, jo dabā ir tik daudz dažādu interesantu formu,- jāprot tās saskatīt! Šoreiz – sirds. Tā kā sirds ir mīlestības simbols, tad arī izstāde ir veltīta Mīlestības dienai -Valentīndienai.

“Izstāde-tā ir iespēja mirkli apstāties ikdienas steigā un aplūkot to, kam mēs, neievērojot savā aizņemtajā dzīves ritmā, paejam garām un pat burtiski minam kājām… Tā arī radās nosaukums pēc A.Čaka dzejas krājuma ,,Sirds uz trotuāra”‘.
Var pat teikt, ka nejaušība, jo fotografējot ieraudzīju šīs mazās sirds formas. Speciāli nemeklējot, ejot pastaigās ar savu dēliņu pa savu ierasto maršrutu Malnavā. Bet tad auga azarts un divos mēnešos tapa ap 400 foto. Un tā kā mēs labi zinām, ka nejaušības nemēdz būt… Tad vienā brīdī notika tāds kā klikšķis, ka varētu šo unikālo dabas veidojumu parādīt citiem un dalīties prieka mirklī. Lai visiem daudz prieka un mīlestības!” saka izstādes autore Indra Ciomne.