Aktualitātes

 • 18/10/2019
  Zemessardzes 36.kaujas atbalsta bataljona rīkotās sacensības "Iepazīsti militāro dienestu" Ančupānu kartodromā

  17.oktobrī Malnavas koledžas jauniešu komanda Tīne Martuzāne, Elīna Caune, Otto Kapteinis, Reinis Motresku, Andis Stefanovičs, Raivis Aivis Voits, Jana Volodko, Alise Ločmele un skolotājs Gunārs Ozoliņš piedalījās Zemessardzes 36.kaujas atbalsta bataljona rīkotajās sacensībās "Iepazīsti militāro dienestu"

  Lasīt vairāk
 • 18/10/2019
  Labie darbi turpinās

  17.oktobrī topošie 2.kursa finanšu darbinieki un autodiagnostiķi kopā ar audzinātāju Daci Laizāni sakopa apkārtni pie ilggadējās Malnavas koledžas direktora vietnieces Marijas Orupes mājas.

  Lasīt vairāk
 • 18/10/2019
  Turpinām darīt labos darbus

  16.oktobrī 2.kursa topošie augkopības tehniķi un lauksaimniecības tehnikas mehāniķi ar audzinātāju Mariku Barkāni sakopa aizsaulē aizgājušo Malnavas koledžas skolotāju un darbinieku kapu kopiņas Kārsavas kapsētā.

  Lasīt vairāk
 • 10/10/2019
  Par tradīciju ir kļuvis VADC Latgales filiāles izbraukums uz Malnavas koledžu.

  Arī šajā trešdienā malnavieši ziedoja asinis.

  Lasīt vairāk
 • 10/10/2019
  Labo darbu nedēļa Malnavā

  Smaids, kas uzplaukst cilvēka sejā, ir pats krāšņakais zieds. Mums ļoti gribējās lai tas rotā čaklās saimnieces Intas Adamovičas seju. Tādēļ topošie 1.lopkopji kopā ar audzinātāju Janīnu Tereziju Barkāni un lopkopības skolotāju Marlindu Cimermani Labo darbu nedēļu iesāka ar talkošanu zemnieku saimniecībā „ Āres”. Visi vienojāmies, ka vēlamies palīdzēt veikt rudens darbus. Meitenes, puišu atbalstītas, čakli strādāja pie kartupeļu šķirošanas. Puišiem labi veicās cūku un aitu aizgaldu labošana.
  Kopā darbi veicās raiti. Šķiet saimnieces rūpju rieva pierē kļuva nedaudz gludāka un sejā tiešām atplauka smaids. Pašiem liels gandarījums par paveikto! Kā arī bija fantastiska iespēja tuvāk iepazīt savus grupas biedrus un skolotājus ārpus klases telpām, pie siltas tējas tases un pašcepta pīrāga.

  Inese Cimermane AP Lopkopība audzēkne

  Lasīt vairāk
 • 07/10/2019
  Kārsavas novadā godina skolotājus

  4.oktobrī Kārsavas Kultūras namā godināja un sveica svētkos skolotāju. Pateicības rakstu par ieguldījumu jaunatnes audzināšanā un Malnavas koledžas attīstībā saņēma koledžas direktors Viktors Indričāns.

  Lasīt vairāk
 • 30/09/2019
  LLU mācību un pētījumu saimniecībā “ Vecauce” notika profesionālais konkurss “Lauksaimniecībā” no 25. līdz 26.septembrim.”

  Šoreiz konkurss bija divās nominācijās “Augkopība” un“Lopkopība.” Konkursa teorētiskos jautājumus un praktiskos darbus sagatavoja

  eksperti no šīs saimniecības. Jautājumi bija nopietni un raksturīgi Zemgales reģionam un šai saimiecībai.

  Malnavas koledžu šajā konkursā pārstāvēja izglītības programmas “Lauksaimniecība” kvalifikācija “ Lauku īpašuma apsaimniekotājs”
  audzēkņi - “Augkopības” konkursā Gatis Grišulis un Lauris Lipskis un “Lopkopības” konkursā Kristiāns Babāns un
  Kristers Kaņepe.

  Konkursa 1.dienā veicās mūsu zēniem “Augkopības" konkursā, bet otrā diena nebija veiksmīga. Rezultātā 3.vieta. Konkurss “Lopkopībā”
  mūsu konkursantiem sagādāja grūtības, jo jautājumi un praktiskie darbi bija ļoti specifiski, kas vairāk pa spēkam bija konkurentēm, jo viņas jau vairākus
  gadus ir mācījušās veterinārmedicīnu un lopkopību.

  Neskatoties uz visu, zēni ieguva pozitīvas emocijas, vērtīgas zināšanas un prasmes.

  Lauksaimniecisko mācību priekšmetu metodiskās komisijas vadītāja Vēsma Šumska

  Lasīt vairāk
 • 27/09/2019
  Konkurss “Kopā valodu daudzveidībā”

  26. septembrī

  PIKC Daugavpils tehnikums organizēja konkursu “Kopā valodu daudzveidībā”
  veltītu Eiropas valodu dienai.

  Malnavas koledžu
  pārstāvēja 1. kursa izglītojamie: Everita Borisova (1. finansisti), Nils
  Miethke (1.augkopības tehniķi), Roberts Baraņņikovs (1.autodiagnostiķi). Rezultātā starp 12 komandām jaunieši ieguva 3. vietu. Sveicam
  un lepojamies!!!


  Lasīt vairāk
 • 25/09/2019
  Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas, Malnavas koledžai

  Šodien, 20. septembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas Ventspils tehnikumam, Malnavas koledžai un biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA profesionālajai vidusskolai Victoria. Harta šīm iestādēm ļaus pieteikties Erasmus+ profesionālās izglītības mācību mobilitātes finansējumam vienkāršotā kārtībā.

  Lasīt vairāk
 • 20/09/2019
  Vieglatlētikas sacensības jauniešiem

  19.septembrī Vecbebros notika profesionālās izglītības

  sporta kluba „AMI” 30.sporta spēļu atklāšana un vieglatlētikas sacensības
  jauniešiem. Roberts Stepanovs ieguva 1.vietu bumbiņu mešanā un lodes grūšanā.
  Apsveicam!

  Lasīt vairāk
 • 20/09/2019
  Zinātnieku nakts pasākums.

  27.septembrī, jau 11 reizi Rēzeknes tehnoloģiju

  akadēmijā notiks Zinātnieku nakts pasākums. Pasākuma laikā notiks akcijas „Mans
  skolotājs/a” nominēto skolotāju apbalvošana.

  RTA ir izveidojusi skaistu tradīciju, kuras laikā RTA 1.kursu studenti nominē savas
  absolvētās izglītības iestādes skolotājus, kuri ir palīdzējuši viņu izaugsmē.

  Malnavas koledža sveic un lepojas ar RTA nominācijas „Mans skolotājs” balvas ieguvējiem
  Liliju Nagli un Daini Poikānu.

  Lasīt vairāk
 • 04/09/2019
  Jaunais mācību gads Malnavā ir sācies!

  Lai visiem radošs, labiem darbiem un panākumiem bagāts 2019./2020! Ja Tu vēl neesi izvēlējies kur izglītoties, nāc pie mums, Malnava Tevi gaida!

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Paņemsim rokās mātes cimdus…

  Malnavas koledžas skolotāji un darbinieki oktobra beigās katrs savās mājās atvēra skapju atvilktnes, lai sameklētu rakstainu cimdu pāri, ko adījušas kādas mīļas rokas: vecvecmāte, vecmāte, māte, krustmāte, tante, laba paziņa vai draudzene… Pārcilājot cimdus, raisījās patīkamu un siltu atmiņu kamols, atdzima cimdu tapšanas stāsts vai vēlme pārskatīt vecās fotogrāfijas, lai vēlreiz paskatītos uz tik mīļajām, gaišajām sejām.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  IEDVESMAS KONFERENCE „ UZDRĪKSTIES UZVARĒT!”

  15.oktobrī norisinājās Latvijā lielākā uzņēmējdarbības iedvesmas konference Ķīpsalā „Uzdrīksties uzvarēt„ Konferenci organizēja Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvija (JA Latvia) projekta „Inovāciju motivācijas programma„ ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Konferences mērķis –izglītot jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Tikšanās ar Guntaru Raču

  11. septembrī, izcilā latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas dienā, Malnavas koledžas literārā pulciņa dalībnieki devas uz Ludzas Tautas namu, lai Dzejas dienu ietvaros tiktos ar dzejnieku, mūziķi, mūzikas izdevēju un producentu Guntaru Raču.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Amata konkurss

  Amata konkurss


  Malnavas koledža izsludina atklātu konkursu uz Malnavas koledžas jurista amatu (uz nenoteiktu laiku)

  Amata mērķis:

  – Koledžas juridisko dokumentu sagatavošana un saņemto dokumentu juridiska izvērtēšana, kā arī līgumu noslēgšanas un kontroles nodrošināšana

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Panākumi Latvijas profesionālās izglītības iestāžu skatuves runas konkursā

  12.aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā sabrauca jaunieši no Latvijas profesionālajām izglītības iestādēm, lai rādītu savu prasmi skatuves runas konkursā. Uzstāties profesionālas žūrijas priekšā (Dace Jurka-VISC vecākā referente, Anna Jansone-Kultūras ministrijas pārstāve, režisore, Māris Andersons- kino un teātra aktieris) ir liela atbildība un arī uztraukums, ar ko ne visiem dalībniekiem izdevās tikt galā.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Lasījumi

  Paldies par veiksmīgu piedalīšanos XII Latgales reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu lasījumiem krievu valodā kā svešvalodā Janai Korņilovai un Valentīnai Meškovskai

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Skatuves runas konkurss Malnavas koledžā

  Malnavas koledžas humanitāro mācību priekšmetu metodiskās komisijas organizētajā skatuves runas konkursā piedalījās 28 izglītības programmu “Banku zinības un finanses”, „Autotransports” un „Lauksaimniecība” 1.-3. kursu izglītojamie un IP realizācijas vietas Višķi izglītojamie. Konkursa uzdevums bija veicināt izglītojamo emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku, attīstīt un pilnveidot jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību, kā arī sekmēt jauniešu interesi par latviešu literatūras mantojumu.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Literārais pulciņš apmeklē teātra izrādi

  Vai Ingas Tropas “Dvēseļu utenis”, ko izrādīja “Dirty Deal Teatro”, ir saistīts ar Aleksandra Grīna “Dvēseļu puteni”? Šādu jautājumu, lielajā drūzmā gaidot izrādi, uzdeva katrs sev un draugam. Vārds “utenis” izrādās nozīmē- lietotu mantu sīkumtirgus, tātad- ar romānu nav nekāda sakara.Neziņa un interese par šo izrādi radīja vieglu šoku, kad atvērās priekškars un mēs visi ieraudzījām uz skatuves saliktos ledusskapjus. Virtuves tehnika un televizori uz tiem radīja intrigu. Zālē bija dzirdami čuksti, kas apklusa līdz ar skaļām, dažādām tautībām raksturīgām dziesmām un ledusskapju “sarunāšanos”. Kad virs ledusskapjiem ieslēdzās televizori un parādījās cilvēku lūpas, izrāde kļuva vieglāk uztverama. Uz mirkli radās izmisums. Vai tad visa izrāde būs tāda? Bet tad viens izbrīns nomainīja otru, mijoties ar smiekliem un pārsteigumu, kas radās, kad jaunie aktieri kāpa ārā no ledusskapjiem. Izrādē liela nozīme ir kamerai un tās pārraidītajam attēlam televizorā.

  Lasīt vairāk
 • 03/05/2019
  Bioloģiskās lauksaimniecības kursi noslēgušies

  Noslēgušies bioloģiskie kursi Ziemeļlatgales 34 lauksaimniekiem, kurus organizēja Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs kopā ar Malnavas koledžu. 180 stundu kursu laikā kursu dalībnieki iepazinās gan ar bioloģiskās lauksaimniecības principiem, normatīviem aktiem, kontroles kārtību , augkopības produkcijas ražošanu ar bioloģiskās lauksaimniecības metodi, dzīvnieku audzēšanu, sabiedrības un cilvēku drošību, gan apmeklēja daudzas labākās Ziemeļlatgales zemnieku saimniecības.

  Lasīt vairāk